Арабіка Колумбія Сюпремо Уїлла

Немає в наявності

Регіон виробництва кави: Штат Уїлла, Піталіто, Колумбія

Спосіб обробки зерна: Митий

Висота зростання зерен: близько 1200-2000 метрів над рівнем моря

Скрін: 17-18 scr

Смак: Солодка карамель, какао

 

Вишуканий шоколадно-карамельний смак кави Арабіка Колумбія Супремо Уїлла органічно доповнюється нотами фруктів та винними відтінками. Насичена та міцна кава з Колумбії припала до смаку мільйонам поціновувачів арабіки — і в цьому нема нічого дивного.

 

Адже саме тут, у Колумбії, знаходяться виняткові плантації арабіки — можливо, одні з кращих в світі. Майстри кави в Колумбії добре знають, що потрібно, щоб створити визначні сорти зерен. По-перше, це насичений корисними речовинами грунт, по-друге — теплий і помірно вологий клімат. По-третє, присутність сонця та тіні у правильному поєднанні — для цього поруч з кавовими насадженнями колумбійці висаджують і бананові дерева. Як результат, зерна не пересушуються на сонці в процесі росту і смак кави отримує ще більше цікавих, багатогранних відтінків.

 

Спробуйте цю арабіку и дуже ймовірно, що саме Колумбія Супремо Уїлла стане улюбленою кавою.

 

Цікаво, що Супремо — це не лише назва, це й своєрідний термін, яким позначають відбірні, досить великі зерна кави, які позбавлені жодних недоліків.  Фактично, це елітний колумбійський моносорт, який нерідко використовують в якості основи для еспресо та інших кавових напоїв.

 

Оцініть всі грані смаку Колумбії Супремо на власному досвіді!

Сорт: