Хто ми?

 

 

Компанія "Santorino" створена в 2011 році. Наша команда - однодумці, які більше десяти років працюють в сфері виробництва смачної натуральної кави. У пошуках найбільш якісних зерен для ароматного напою ми непогано вивчили географію - Індія та Гватемала, Уганда і Танзанія, Кенія та Ефіопія, Колумбія, Бразилія і Коста-Ріка.

У кожній з цих країн ми шукали постачальників, ретельно вивчаючи надані зразки кави.

 

Отриманий досвід ми використали для виробництва власного бренду кави "Santorino", що пропонує клієнтам натуральну свіжообсмажену зернову каву - як у моносортах, так і фірмових блендах.
Каталог кави "Santorino" >>
Гарантуємо добір кращих зерен та якісне обсмаження, бо смак кави "Santorino" випробуваний часом у нашій мережі кав'ярень та закладах десятків партнерів по всій Україні.

 

Пропонуємо також співпрацю для бізнесу:

постачання кави власного виробництва (детальніша інформація для оптових покупців і HoReCa тут);

кавоварки та кавові апарати професійного рівня;

ручні та автоматичні кавомолки, кавові аксесуари.

 

 

Крім того, у вашому розпорядженні наш фірмовий сервісний центр, фахівці якого добре знають всі особливості кавового обладнання. 

 

Якщо вам потрібно налаштувати, відремонтувати або почистити кавовий апарат, фахівці "Santorino" зроблять це швидко, якісно та професійно. На час ремонтних робіт ми можемо надати вам обладнання на заміну - для того, щоб ваші клієнти отримували свою улюблену каву без пауз.

 

Пропонуючи своїм клієнтам кращі кавові зерна та купажі, з доставкою по всій Україні, ми охоче співпрацюємо з різними кав'ярнями, торговими точками, оптовими покупцями.

 

Якщо ви хочете відкрити кавовий бізнес і не знаєте, з чого розпочати - напишіть або зателефонуйте нам. Ми підготуємо для вас індивідуальну пропозицію (детальніша інформація в розділі "Співпраця").

 

Ми надаємо не лише обладнання, сировину та обсмажену каву, але й готуємо персонал до роботи в кав'ярнях різного рівня.

 

Чому каву купують саме у нас?

 

Закуповуємо винятково свіжі зерна кави з останнього врожаю. Перед тим, як замовити велику партію зерен, ми здійснюємо пробну закупівлю та досліджуємо якість кави. Ми самі спілкуємося з постачальниками по всьому світу, формуємо замовлення та контролюємо кожен етап поставки.

Це дає нам можливість отримувати кращі зерна і пропонувати клієнтам каву без ароматизаторів та різних добавок, що поліпшують смак. Обов'язкова умова закупівлі - попередній капінг для перевірки смакових якостей нової партії кави. Зерна перевіряються на дефекти, зрілість і інші параметри.

 

Індивідуальний підхід до обсмажування кави різних сортів та купажів. Правильне обсмажування так само важливе, як і вибір зерен. Воно проводиться лише на якісних моделях ростерів, які має наша компанія. Процес обсмажування стандартизований і проводиться професіоналами (мінімум 10 років стажу роботи).

 

Від обсмажування до правильного пакування. Особлива увага приділяється не лише температурному режиму, а й швидкості впакування готових до вживання зерен. Справа в тому, що зерна дуже гігроскопічні, тому вони швидко переймають навколишній рівень вологості. Продукція компанії укладається в спеціальне паковання з дегазаційним клапаном - для збереження всіх відтінків смаку та аромату кави. Паковання виробляється в спеціальному приміщенні з особливим мікрокліматом.

 

Максимум смаку і аромату. Завдяки використанню паковання зі спеціальним клапаном та особливостям обсмаження, насичений смак та аромат кави зберігаються протягом трьох місяців. Це відмінна можливість насолоджуватися смаковими якостями натуральної кави - і отримати впевненість у свіжості мелених та обсмажених зерен.

 

Переваги співпраці для компаній

 

Пропонуємо виключно якісну продукцію. Ми цінуємо культуру вибору і приготування кави, тому контролюємо всі етапи - від вибору сорту зерен до правильного обсмажування та доставки продукції покупцям. Ваші клієнти будуть задоволені якістю і смаком кави.

 

Продаємо і каву, і повний бізнес-цикл кавового бізнесу. У вашому розпорядженні буде не лише каталог зерен від кращих світових виробників, а й відповідна техніка для обсмажування та приготування кави. Замовляючи цю техніку у нас, ви отримуєте професійну консультацію з усіх питань експлуатації обраного обладнання. Ми допомагаємо в налаштуванні, навчаємо персонал, займаємося сервісним обслуговуванням - робимо все, щоб ви залишалися задоволені співпрацею. З нами відкриття нових точок з продажу кави та готового напою стає простіше!

 

Готуємо фірмові купажі і адаптуємо упаковку продукту під замовника. Якщо вам потрібен особливий купаж або індивідуальне, брендоване паковання кави, ми підготуємо необхідні матеріали і привеземо їх туди, куди потрібно. Це чудова можливість запропонувати своїм покупцям більше, аніж конкуренти.

 

З'явилися запитання? Напишіть або зателефонуйте нам в будь-який зручний час і ми обговоримо всі деталі.
+38 (067) 362 01 90
office.santorino@gmail.com