Ласкаво просимо в нашу мережу кав'ярень Santorino!

 

 

Ми пропонуємо можливість приєднатися до нашої мережі через франчайзингову модель.

 

 

Якщо ви шукаєте успішний бізнес, який можна відкрити під керівництвом досвідчених фахівців та отримати прибуток, то ми готові надати вам свою допомогу.

 

Наші кав'ярні відомі своїм високим рівнем обслуговування та якістю кави, яку ми пропонуємо клієнтам. Ми працюємо з кращими сортами кави та маємо професійних бренд-бариста, які проведуть навчання приготуванню кави на найвищому рівні.

 

Готові допомогти вам з усіма аспектами відкриття кав'ярні, від вибору місця розташування та оформлення інтер'єру до навчання персоналу.

Допоможемо з обладнанням та забезпечимо постачання кави власного обсмаження, чаїв, старанно купажованих на нашому виробництві.

 

Маємо багатий досвід у відкритті та експлуатації кав'ярень та знаємо, як допомогти вам зробити вашу кав'ярню прибутковою та успішною.

 

Приєднання до нашої мережі дає вам можливість використовувати наш бренд, що забезпечує вам відразу визнання серед клієнтів.

 

Ми забезпечуємо підтримку на кожному етапі роботи, від початку відкриття до подальшого розвитку.

 

 

 

Якщо ви зацікавлені у відкритті власної кав'ярні та хочете отримати додаткову інформацію про можливості франчайзингової моделі, зв'яжіться з нами!

 

Зателефонувати

Написати у Viber

Електронна адреса: office.santorino@gmail.com