Кавомашина Radiofonica від італійського виробника Orchestrale створена під впливом ідеї трансляції класичної музики по радіо (orchestra radiofonica) майже століття тому, що в свій час дозволило мільонам людям слухати справжні оркестри. Одночасно Radiofonica народилась як традиційна кавова машина, щоб дати можливість насолоджуватися традиційною екстракцією кави. 
Як дистриб'ютори обладнання ТМ Orchestrale, пропонуємо ці кавомашини для Вашої кав'ярні.

На фото представлена кавомашина Radiofonica з двома групами заварювання E61, кранами-джойстиками, програмованим керуванням порціями, одногруповим миттям, подвійними манометрами для 11,5 літрового бойлера та тиску насоса, роторним професійним насосом (200 л/год), автоматичною подачею води, помпою з повітряним охолодженням, бойлером з міді з краном для ручного зливу, трубами з міді та фітингами з латуні, колбою капілярного термостату для захисту нагрівального елементу, корпусом з сатинованої нержавіючої сталі, пофарбована в різні стандартні матові кольори: білий, чорний, синій тіфані, іржаво-мідний.

Додаткові опції: Digital Chrono, світлодіодне підсвічування чашки, білі тримачі фільтрів для 1 та 2 чашок, оздоблення деревом горіху (тримачі фільтрів і ручки), або колір та брендування під замовлення.

Щоб отримати цінову пропозицію, зателефонуйте або напишіть нам:
+38 (067) 362 01 90
office.santorino@gmail.com