Співпраця з ТМ "Santorino": отримуйте більше переваг

 

Команда ТМ "Santorino" працює над тим, щоб кожен день наші клієнти отримували смачну та ароматну каву кращих сортів. У нашому каталозі - тільки перевірені сорти кави з Кенії і Ефіопії, Індії і Гватемали, Коста-Ріки та Бразилії.

 

Перед тим, як потрапити на полиці наших кав'ярень, кава проходить особливе обсмажування - індивідуальне для кожного з сортів кави. Наші бленди та купажі користуються високим попитом по всій Україні і цей факт легко перевірити, випробувавши якість кави "Santorino" на власному досвіді.

 

Ми пропонуємо не лише найкращі сорти кави та професійне кавове обладнання, а й індивідуальні умови співпраці.

 

Замовляючи у нас обладнання, сировину та готову до приготування каву, ви отримуєте не просто набір інгредієнтів, а повноцінну підтримку бізнесу, побудованого на ароматному напої.

 

У вашому розпорядженні - повний каталог кавового обладнання, що використовується по всьому світу. Пропонуючи техніку професійного рівня, ми надаємо і сервісну підтримку обладнання:

 

● Обслуговуємо кавові апарати та чистимо їх від накопичених жирів і масел:

Чистимо молочні та гідросистеми обладнання;

● Чистимо та декальцинуємо кавомашини;

● Ремонтуємо «кавову» техніку і надаємо заміну на період проведення ремонту.

 

Співпрацюючи з ТМ "Santorino", ви отримуєте додаткові переваги. Наприклад, ми можемо створити для вас оригінальні купажі кави, що виділить вашу кав'ярню серед багатьох конкурентів.

 

Крім того, кожна упаковка кави може стати ще більш індивідуальною - з вашим логотипом, назвою кав'ярні чи магазину. У списку доступних товарів є й брендовані стаканчики, стіки з цукром, сувенірні або фірмові чашки.

 

Тепер не потрібно замовляти все це окремо - ви отримуєте повний комплекс обладнання, сировини та аксесуарів для старту вашого кавового бізнесу. У будь-який момент ви можете звернутися за консультацією до наших фахівців, замовити додаткове устаткування або нові сорти кави.

 

Наші фахівці проведуть для вас і навчання персоналу кав'ярні: так, щоб від задуму бізнес-ідеї до початку роботи торгової точки пройшло небагато часу. Тренінги проводяться на регулярній основі - і якщо вам знадобиться навчити нову команду співробітників, зробити це буде не важко.

 

Якщо ви любите каву і бажаєте почати свій бізнес у цьому напрямку - ласкаво просимо до компанії ТМ "Santorino"!