Свіжообсмажена кава Santorino для оптових покупців і HoReCa

 

Якщо Ви шукаєте каву для бізнесу  залиште заявку на індивідуальну консультацію з менеджером.

  • Опишіть, яка саме кава Вам потрібна та в якій кількості.
  • Отримайте персональну пропозицію співпраці, яка на 100% відповідатиме саме Вашому бізнесу.

Про нашу каву

Кава Santorino — це відбірні сорти зернової кави з Колумбії та Ефіопії, Індії та Гватемали, Коста-Ріки та Бразилії — 12 країн з різних континентів. Ви отримаєте якісну свіжообсмажену каву в зернах (з безкоштовним помелом на замовлення) для кавомашини.

Куди доставляємо

Здійснюємо відправку кави по всій Україні службами доставки, час доставки — від 1 дня. Наприклад, в Києві отримати замовлення можна уже наступного дня.

Оптові ціни

Для ознайомлення з оптовими цінами залиште заявку на консультацію з менеджером.

Кав'ярні Santorino Coffee

Ми не просто ретельно обсмажуємо та пакуємо зернову каву. Ми чудово розуміємо власників кав'ярень, адже у власній мережі Santorino Coffee щодня намагаємося пропонувати відвідувачам дедалі кращий напій.

Технолог постійно отримує зворотний зв'язок і знає, що ще можна вдосконалити і які авторські купажі найбільше відгукуються у наших клієнтів. Саме такі перевірені позиції кави потрапляють у прайс і на вітрину Santorino.

Для клієнтів HoReCa

Пропонуємо повний супровід — не тільки найсвіжішу каву, а й професійне обладнання (кавомашини, кавомолки) з сервісною підтримкою та навчанням.

Співпрацюючи з Santorino, Ви отримуєте додаткові переваги. Наприклад, ми можемо створити для Вас оригінальні купажі кави, що виділить Вашу кав'ярню серед конкурентів. Крім того, кожна упаковка кави може стати ще більш індивідуальною — з Вашим логотипом, назвою кав'ярні чи магазину. У списку доступних товарів є брендовані стаканчики, стіки з цукром, сувенірні або фірмові чашки.

Тепер не потрібно замовляти все це окремо — Ви отримуєте повний комплекс обладнання, сировини та аксесуарів для старту кавового бізнесу. У будь-який момент Ви можете звернутися за консультацією до наших спеціалістів, замовити додаткове обладнання чи нові сорти кави.

Наші фахівці проведуть для Вас навчання персоналу кав'ярні — так, щоб від задуму до старту нового бізнес-проекту чи торгової точки минуло мінімум часу. Тренінги проводяться на регулярній основі — і якщо вам знадобиться навчити нову команду співробітників, зробити це не важко.

Якщо Ви любите каву і хочете розпочати свій бізнес у цій сфері — ласкаво просимо до "Santorino".

Переглянути каталог кави Santorino (вказано роздрібні ціни, для уточнення оптових цін — залиште заявку нашому менеджеру).

 

Замовити консультацію