Ефіопія Сідамо

₴205.00

Спосіб обробки: волога обробка (Washed)

Скрін (розмір зерен): 5

Регіон: Ефіопія, Сидамо

Висота зростання: від 1100 до 2100 м

Моносорт арабіки Ефіопія Сідамо GR2 — це чудове поєднання високої якості, багатоваріантності смакових відтінків і доступної ціни. Вирощується ця чудова кава в Ефіопії, на висоті від 1100 до 2100 метрів. Позначення GR2 у назві свідчить про те, що збір ягід починається лише тоді, коли вони повністю зрілі.Наступну добу зерна проводять в особливих «ваннах», після чого 10-15 днів відводиться на природне просушування за допомогою спекотного ефіопського сонця.


Смакові якості кави відрізняються яскравою палітрою відтінків. Обираючи саме цей сорт, ви відчуєте відтінки червоного вина в поєднанні з фруктово-ягідними мотивами і відтінками шоколаду, а аромат наповнений сплесками польових квітів, чаю і бергамота. Легкий цитрусовий післясмак — ще один плюс до вибору сорту.

Завдяки відмінній якості і суворому відбору зерен цей сорт кави відмінно піддається обсмаженню і досить універсальний з точки зору способів приготування напою (він підходить як для турки, так і для кавомашини). Відзначимо, що в регіоні Сидамо, як і в Ефіопії в цілому, кава вирощується без застосування хімічних добрив, що допомагає зберегти відмінний смак, без сторонніх домішок.

Насиченість:
4
Гірчинка:
2
Кислинка:
4
Міцність:
3
Сорт: