Арабіка Куба Серрано

₴197.00

Спосіб обробки: мокра обробка (Washed)

Регіон: Сьєрра-Маестра

Відомий у всьому світі моносорт кави Арабіка Куба Серрано — це напій для справжніх цінителів. Досить насичені горіхово-шоколадні відтінки його смаку вирізняють цю каву з-поміж інших — і завдяки приємному поєднанню відтінків, і з огляду на високу якість продукту.

 

Все через особливі умови росту зерен кави на Кубі, а саме в районі Сьєрра-Маестра. В цій високогірній місцевості вже декілька століть вирощують запашну, ароматну та міцну каву з унікальним смаком. Він обумовлений не лише особливостями клімату (близкість до Карибського моря та Атлантичного океану), не тільки насиченими корисностями грунтами. Але й твердим переконанням місцевих фахівців щодо заборони використання хімічних добрив. 

 

Така заборона позитивно вплинула на якість кавових зерен, а класичний підхід до зберігання та обробки кави лише посилили цей ефект.

 

Вибираючи Арабіку Куба Серрано, ви отримуєте вишуканий підбадьорливий напій з багатим смаком. Висока якість зерен цієї кави може зробити її одним з найбільш улюблених ваших сортів.

 

Це варто спробувати!

Сорт: